sobota, 22 września 2012

od nowa .

Usunęłam wszystko . Po prostu chcę zacząć wszystko od nowa, z czystą kartką . Ostatnio bardzo się zmieniłam . Jestem zupełnie inna . W sumie to nie wiem czy ta zmiana pomoże i czy w ogóle ten blog przetrwa jeszcze trochę . ale zobaczymy .

Dlaczego " mintkitten " ? Cóż, uwielbiam miętę - jej kolor , zapach , smak. Kocham wszystko co ma w sobie miętę . Dlatego Mint.
A czemu Kitten ?? To brzmi banalnie, ale uwielbiam patrzeć na zabawę małych kotków . Są takie ciekawe świata i takie pełne optymizmu .


koocham to <3

7 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki, żeby blog przetrwał <3

  OdpowiedzUsuń
 2. no to czekamy na nowe notki ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie czasem zacząć nowy etap życia,a także bloga i wielu innych rzeczy;) Nic innego nie mogę życzyć jak tylko nowych notek i powodzenia;*
  zapraszam do mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia :)
  http://jullxdd.blogspot.com/ Zapraszam do mnie ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny blog polecam kucykizkokardkami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZ ♥
Jeżeli masz jakieś sugestie ,np. jak poprawić mój kulejący styl pisania,chcesz skrytykować tło/nagłówek/mnie/swoją teściową/kota sąsiada lub po prostu skomentować posta , to mój blog jest idealnym miejscem na twoją wypowiedź ! Chętnie poczytam co sądzisz,a może okaże się że bardzo mi pomogłaś(lub ja tobie,postaram się!) ? Nie wahaj się wyrazić własnego zdania, w końcu jesteśmy tylko ludźmi !

Możesz się reklamować, nie mam z tym problemu , tylko stosuj się PROSZĘ do jednej zasady - pod komentarzem tylko JEDEN link do bloga .
Dzięki ;*