niedziela, 30 września 2012

no cześć, kocham cię.

Mmm, niedziela . Już jutro szkoła . Nareszcie.
Nie, nie wypowiedziałam tego z sarkazmem.
Nie, nie lubię się uczyć .
Nie, nie lubię szkoły.
Więc czemu chcę tam iść ?
Jeśli jeszcze nikt się nie zorientował, to chyba nigdy nie był zakochany . Chyba nigdy nie czekał, aż będzie mógł pójść do szkoły i ujrzeć osobę, którą lubi bardziej niż innych, choć, oczywiście, coś w głębi serca zabrania mu podejść do tej osoby i powiedzieć "No cześć, kocham cię , wiesz ?"
I najgorsze jest że nie wiadomo jak się przełamać.  Jak zacząć rozmowę .Jak zrobić krok w przód, zamiast uciekać, gdy tylko nadarzy się okazja .
Dlaczego nie mówimy tego prosto w twarz ? Bo boimy się porażki .  W oczach wyobraźni widzimy Go  , lejącego ze śmiechu z naszych wyznań.  Każda z nas w głębi duszy jest bardzo delikatna  .Każdą z nas by to zraniło.
A co,jeśli on też jest nami zainteresowany , ale boi się zrobić pierwszy krok w obawie przed odrzuceniem ? Wtedy masakra. Wtedy jest naprawdę źle , a nawet o tym nie wiemy .Czekamy , aż druga osoba zrobi pierwszy krok. To może nigdy nie nastąpić.
Gdyby istniała maszyna w którą wpisujemy dane chłopaka i wyskakuje nam ,czy jest zainteresowany, byłoby prościej . A tak zachodzimy w głowę, czy darzy nas uczuciem, czy nie . Staramy się odczytać "znaki".

Kto się zgodzi ?
Gratuluję tym, którzy przełamali się i teraz są ze swoją drugą połówką. Też bym tak chciała :(

Na koniec z innej beczki - mianowicie filmik, który od dawna mi się podoba .Pokazuje on uśmiechniętego, energicznego , dowcipnego Lou. Fajnie byłoby mieć takiego przyjaciela ,a może nawet...
Zresztą :"don't hate me, 'cause I'm beautiful " <3


Macie podobne sytuacje ?

7 komentarzy:

 1. Ja miałam tak, że zapoznała nas wspólna koleżanka. I teraz jesteśmy razem :) Może ktoś z Twoich znajomych zna go i może Was zapoznać? Jest jeszcze internet, więc masz dużo do wyboru ;)
  Jeśli ktoś wyśmiałby moje wyznanie to byłby ch*jem. Serio. Tak zachowują się tylko kretyni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja przyjaciółka zakochała się w takim jednym, nie wie jak mu to powiedzieć, ale on podobno powiedział komuś że ona jest nawet ładna, ale ona się boi że ją wyśmieje :C

  OdpowiedzUsuń
 3. mam podobną sytuację.. ;o
  fajny filmik + obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozterki młodości, ale to ma swój urok. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZ ♥
Jeżeli masz jakieś sugestie ,np. jak poprawić mój kulejący styl pisania,chcesz skrytykować tło/nagłówek/mnie/swoją teściową/kota sąsiada lub po prostu skomentować posta , to mój blog jest idealnym miejscem na twoją wypowiedź ! Chętnie poczytam co sądzisz,a może okaże się że bardzo mi pomogłaś(lub ja tobie,postaram się!) ? Nie wahaj się wyrazić własnego zdania, w końcu jesteśmy tylko ludźmi !

Możesz się reklamować, nie mam z tym problemu , tylko stosuj się PROSZĘ do jednej zasady - pod komentarzem tylko JEDEN link do bloga .
Dzięki ;*