sobota, 5 stycznia 2013

pa.przenoszę się na Tumblr. może dodam tu kiedyś link, może nie. może wrócę tu, może nie. może zacznę wszystko od nowa. może nie. było bardzo fajnie blogować, ale na ten moment, to nie jest to. 
hmm. 
co by tu jeszcze. 
nic.
chyba nic.
więc cóż.
pa.EDIT: mój tumblr ma problemy z html. więc od dzisiaj możecie podziwać mnie na pingerze,enjoy xx  http://polishunicorn.pinger.pl/

4 komentarze:

  1. Oh.Szkoda, ostatnio za każdym razem kiedy znajduję jakiegoś fajnego bloga okazuje się, że autorka przestaje go prowadzić... no nic pozdrawiam i życzę miłego blogowania na Tumblr...

    OdpowiedzUsuń
  2. szkoda, że 'odchodzisz' :<

    OdpowiedzUsuń
  3. Szkoda, bo prowadzisz bardzo fajnego bloga:(

    OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZ ♥
Jeżeli masz jakieś sugestie ,np. jak poprawić mój kulejący styl pisania,chcesz skrytykować tło/nagłówek/mnie/swoją teściową/kota sąsiada lub po prostu skomentować posta , to mój blog jest idealnym miejscem na twoją wypowiedź ! Chętnie poczytam co sądzisz,a może okaże się że bardzo mi pomogłaś(lub ja tobie,postaram się!) ? Nie wahaj się wyrazić własnego zdania, w końcu jesteśmy tylko ludźmi !

Możesz się reklamować, nie mam z tym problemu , tylko stosuj się PROSZĘ do jednej zasady - pod komentarzem tylko JEDEN link do bloga .
Dzięki ;*